Кошик
3373 відгуків
promo_banner

Зараз у компанії неробочий час. Замовлення та повідомлення будуть оброблені з 09:00 найближчого робочого дня (сьогодні).

+380 (67) 808-17-52
+380 (50) 773-00-08
вул. Луцька 8, Нововолинськ, Україна
Verfo - Ваш гіпермаркет товарів для дому, саду, автосервісу, промисловості, будівництва.
Залишити відгук
-2%
Тепличний тунель 48 м Cultivo, оцинкована сталева конструкція, плівка UV4, 20 вікон, система дренажу, фото 2
Тепличний тунель 48 м Cultivo, оцинкована сталева конструкція, плівка UV4, 20 вікон, система дренажу, фото 3
Тепличний тунель 48 м Cultivo, оцинкована сталева конструкція, плівка UV4, 20 вікон, система дренажу, фото 1
Тепличний тунель 48 м Cultivo, оцинкована сталева конструкція, плівка UV4, 20 вікон, система дренажу, фото 4
Тепличний тунель 48 м Cultivo, оцинкована сталева конструкція, плівка UV4, 20 вікон, система дренажу, фото 5
  • Тепличний тунель 48 м Cultivo, оцинкована сталева конструкція, плівка UV4, 20 вікон, система дренажу, фото 6
  • Тепличний тунель 48 м Cultivo, оцинкована сталева конструкція, плівка UV4, 20 вікон, система дренажу, фото 7
  • Тепличний тунель 48 м Cultivo, оцинкована сталева конструкція, плівка UV4, 20 вікон, система дренажу, фото 8
  • Тепличний тунель 48 м Cultivo, оцинкована сталева конструкція, плівка UV4, 20 вікон, система дренажу, фото 9
  • Тепличний тунель 48 м Cultivo, оцинкована сталева конструкція, плівка UV4, 20 вікон, система дренажу, фото 10

Тепличний тунель 48 м Cultivo, оцинкована сталева конструкція, плівка UV4, 20 вікон, система дренажу

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Фольгований тепличний тунель Nevada 48 м² - ідеальне рішення для багатого врожаю

Збільште врожайність своїх рослин з фольгованим тепличним тунелем Nevada площею 48 м²! Це чудова альтернатива класичній теплиці - міцний оцинкований сталевий каркас забезпечує стійкість до зовнішніх впливів, а багатошарова армована поліетиленова плівка UV4 (140 г/м²) захищає рослини від негативних погодних умов і створює ідеальний мікроклімат.

Вікна з протимоскітними сітками гарантують хорошу вентиляцію, регулюючи температуру і вологість всередині. Двері з обох боків з надійними замками забезпечують зручний доступ у будь-яку частину теплиці. Арочна конструкція даху сприяє природному стіканню опадів і запобігає їх накопиченню. Земляне покриття зміцнює конструкцію, перешкоджає потраплянню холоду і захищає від вітру.

Фольгований тунель Nevada 48 м² - це відмінне рішення як для досвідчених садівників, так і для початківців дачників. З ним ваш урожай буде під надійним захистом від мінливої погоди, а рослини отримають всі необхідні умови для здорового росту і розвитку.

Основні переваги:

  • Міцна і довговічна оцинкована сталева конструкція, стійка до корозії
  • Велика площа 48 м² - більше місця для вирощування рослин
  • Армована поліетиленова плівка UV4 (140 г/м²) - захист від опадів та ультрафіолету
  • 20 вентиляційних вікон із протимоскітними сітками для свіжого повітря
  • Подвійні двері з надійними замками по обидва боки теплиці
  • Фольгована плівка кріпиться на липучках, що забезпечує щільне прилягання і захист від вітру
  • Земляний фартух запобігає проникненню холоду і вологи
  • Вигнутий дах сприяє відтоку води та запобігає скупченню снігу

Характеристики:

  • Площа: 48 м²
  • Розміри: 400 × 1200 × 200 см
  • Розміри дверей: 125 × 180 см
  • Каркас: оцинкована сталь, стійка до корозії
  • Матеріал покриття: армована поліетиленова плівка UV4, 140 г/м², багатошарова
  • Діаметр металевих трубок: 25 мм
  • Конструкція: двері з подвійним замком, 20 вентиляційних вікон з антимоскітною сіткою
  • Додатково: міцний захисний фартух, поперечини для підв'язування рослин, система дренажу

Комплектація:

  • Фольгований тепличний тунель Nevada 48 м²
  • Оцинкований металевий каркас
  • Армована поліетиленова плівка UV4 армована
  • Фурнітура для складання
  • Телескопічні кріплення
  • Інструкція зі складання

Тепличний тунель Nevada 48 м² - це міцний захист ваших рослин і максимальний урожай у будь-яку пору року!

 

Основні
Країна виробникПольща
Вага77 кг
Висота2 м
Довжина12 м
КолірЗелений
Матеріал каркасуОцинкована труба профільна
Матеріал покриттяТеплична плівка
СтанНовий
ТипТеплиця
Товщина плівки140 мкм
ФормаАрочна
Ширина4 м
ВиробникCultivo
  • Ціна: 16 935 ₴