




Дозатор пива диспенсер із функцією охолодження 5 л 65 Вт Clatronic BZ 3740
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Clatronic BZ 3740 - універсальний диспенсер для пива з вбудованою системою охолодження. Підходить для всіх 5-літрових кег із картриджною системою тиску CO2 та кегів Heineken із вбудованою системою CO2 . Диспенсер зробить зустрічі з друзями та вечірки в саду приємнішими, дозволяючи гостям відчути себе як у справжньому пабі! Широкий діапазон регулювання тиску гарантує потрібну кількість піни. Світлодіодний дисплей дозволяє зручно контролювати температуру, можна встановити температуру охолодження в діапазоні від 2 до 12 градусів С. Механізм легкої установки стволів робить пристрій готовим до використання протягом декількох хвилин. Кран має зручну пластикову ручку, що дозволяє зручно наливати та розливати пиво.
Найбільш важливі особливості диспенсера для пива Clatronic BZ 3740 :
- Виготовлений із нержавіючої сталі.
- Система тиску CO2
- Ідеально підходить для приватного використання, наприклад, під час громадських зустрічей у саду чи на терасі.
- Підходить для всіх стандартних 5-літрових кег і 5-літрових кег Heineken (з вбудованою системою CO2).
- Широкий діапазон регулювання тиску
- Світлодіодний дисплей
- Зручний контроль температури, охолодження в діапазоні від 2 до 12 градусів.
- Механізм для легкої установки стволів
- Зручний кран для наливу та роздачі пива.
- Знімні дренажні грати і піддон для збору крапель з нержавіючої сталі.
Аксесуари:
- 3 картриджі CO2
- набір для чищення
- кран
- Насадка для стовбура "Хейнекен"
- універсальна кришка
- Електроживлення: 220-240 В~, 50 Гц, 65 Вт.
Розміри диспенсера :
Розміри (прибл. Ш x В x Г) та вага
пристрої: 275 x 475 x 495 мм; 6,05 кг.
Упаковка: 446 х 454 х 320 мм; Вага 6,44 кг
Ідеально підходить для подарунка
Пристрій має елегантну упаковку, що робить його ідеальним як подарунок!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Clatronic |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Кількість кранів | 1 |
| Матеріал | Метал |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 65 Вт |
| Особливості | Комплектація пивною вежею, Комплектація газовим балоном, Наявність краплезбірника |
| Сфера використання | Торгові магазини, HoReCa, Туризм, Вулична торгівля, Fast-food |
| Тип встановлення обладнання | Настільний |
| Тип обладнання за мобільністю | Пересувний |
| Функціональне призначення | Для пива, Для квасу, Для газованих напоїв |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6.05 кг |
| Висота | 475 мм |
| Довжина | 495 мм |
| Об`єм | 5 л |
| Ширина | 275 мм |
- Ціна: 9 117 ₴







