




Пістолет для фарбування H2000G2 0,8 мм Mar-pol M80619
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Пістолет виконаний за технологією HVLP - адаптований до нижчого тиску, що дозволяє заощаджувати до 30% фарби. Для роботи з пістолетом необхідна відповідна пневмосистема зі стисненим повітрям із регульованим тиском до 0,3 МПа.
Принцип роботи пристрою заснований на всмоктуванні стисненим повітрям відповідної кількості барвистої емульсії з ємності з фарбою та утворенні на виході з сопла фарборозпилювача малярного туману (часток фарби та газу).
Розроблені для забезпечення максимальної продуктивності та якості при зниженні втоми оператора, пістолети-розпилювачі оснащені високоякісними компонентами, що забезпечують довгострокову надійність.
Якісний фарборозпилювач оснащений трьома регулюваннями: повітря, фарба та струмінь. Пістолет оснащений незалежним механізмом подачі повітря та фарби. Завдяки цьому рішенню після легкого натискання на курок із сопла виходить стиснене повітря, а потім, після збільшення тиску на курок, відбувається викид фарби. Це дуже впливає на якість фарбування.
Пістолет має регулювання тиску повітря, кількості лаку та форми струменя фарби – лаку.
- Діаметр сопла 0,8 мм (латунна голка)
- Корпус із алюмінію.
- Бак 100мл
- Швидкороз'ємне з'єднання з різьбленням 1/4 дюйми
- Робочий тиск, що рекомендується, від 2 до 5,5 бар
- Витрата повітря 45-113 л/хв
Склад комплекту:
- 0,8-мм пістолет HVLP
- 100 мл ємність
- Щітка
- Оригінальна упаковка виробника
- Посібник користувача RU
Основні | |
---|---|
Виробник | MAR-POL |
Країна виробник | Польща |
Вага | 0.353 кг |
Діаметр вхідного штуцера | 1/4" |
Діаметр сопла | 0.8 мм |
Ємність бака розпилювача | 0.1 л |
Робочий тиск | 5.5 бар |
Витрата повітря | 113 літр/хв |
Додаткові функції | |
Регулювання тиску повітря | Так |
- Ціна: 671 ₴