




Міні-компресор автомобільний зі світлодіодною лампою та набором насадок Bass Polska 4523
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ПОРТАТИВНИЙ МІНІ КОМПРЕСОР ЗІ СВІТЛОДІОДНОЮ ЛАМПОЮ З НАБОРОМ ІНФЛЯЦІЙНИХ НАКІНЕЧИКІВ
- Напруга: 12 В постійного струму
- Потужність: 120 Вт
- Струм: 10А
- Тиск: 11 бар / 159 фунтів на кв. дюйм
- Потік повітряний: 30 л/хв
- Довжина шнура живлення: 300 см
- Довжина пневматичного шлангу: 50 см
ПЕРЕВАГИ МАЛЕНЬКОГО ПОВІТРЯНОГО КОМПРЕСОРА BASS POLSKA
Портативний компресор для накачування шин автомобілів, мотоциклів, велосипедів, мопедів, м'ячів, матраців, басейнів, іграшок.
Компресор із живленням від гнізда прикурювача.
Завдяки своїй компактній конструкції він поміститься у будь-який багажник.
Для зручності користувача компресор оснащений світлодіодним підсвічуванням.
Автомобільний компресор швидко та безпечно накачає шини перед поїздкою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bass Polska |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальний тиск | 11 атм |
| Напруга живлення | 12 В |
| Продуктивність | 30 літр/хв |
| Тип | Однопоршневий |
| Тип насосу | Електричний (від прикурювача) |
| Основні атрибути | |
| Вага | 1 |
| Довжина пневматичного шланга | 50 см |
| Довжина шнура живлення | 3 м |
| Напруга | 12 В постійного струму |
| Ток | 10 А |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність | 120 |
- Ціна: 1 396 ₴




