

Сверло по металлу hss-g 11,0 мм Milwaukee 4932352369
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Сверло по металлу hss-g 11,0 мм Milwaukee 4932352369

ОСОБЛИВОСТІ
Дизайн свердел Thunderweb характеризується конічною формою сполучної кромки, яка потовщується до хвостовика свердла. Сполучна кромка є внутрішнім стрижнем свердла. Товщина сполучної кромки однакова по всій довжині свердла.
Поперечний зріз свердлу Thunderweb:
- Дозволяє витримувати підвищене навантаження і крутний момент
- Найменша ймовірність поломки
- Тривалий термін служби
Геометрія шнека: - Геометрія свердла Thunderweb сприяє більш швидкому видаленню стружки, завдяки чому зменшується перегрів свердла та збільшується термін служби.
Чітке з'єднання - Швидке засвердлювання - для свердління нерівних поверхонь - Менше зусиль - Відмінно підходить для твердих матеріалів
Поліроване покриття знижує тертя та збільшує термін служби
Ударостійкий кейс
Витримує високий тиск подачі та крутний момент, що зменшує ймовірність поломки
Характеристики:
Діаметр - 11мм
Загальна довжина – 142мм
Робоча довжина - 94мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Milwaukee |
| Довжина робочої частини | 94 мм |
| Діаметр | 11 мм |
| Загальна довжина | 142 мм |
| Набір | Ні |
| Призначення | По металу |
| Стан | Новий |
| Тип | Свердло |
- Ціна: 248 ₴


