Продавець Інтернет-магазин якісних інструментів ''VERFO'' розвиває свій бізнес на Prom.ua 6 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
1075 відгуків
Найкращі ціни на масляні обігрівачі! ГУРТ та РОЗДРіБ!!!КУПИТИ ТУТ
+380 (67) 808-17-52
+380 (50) 751-00-08
вул. Луцька 8, Нововолинськ, Україна
Verfo - Ваш гіпермаркет товарів для дому, саду, автосервісу, промисловості, будівництва.
Залишити відгук
-3%
Зварювальний апарат MIGOMAT MIG MMA TIG LIFT 250A FLUX PM-IMGT-250M Powermat, фото 2
Зварювальний апарат MIGOMAT MIG MMA TIG LIFT 250A FLUX PM-IMGT-250M Powermat, фото 3
Зварювальний апарат MIGOMAT MIG MMA TIG LIFT 250A FLUX PM-IMGT-250M Powermat, фото 2
Зварювальний апарат MIGOMAT MIG MMA TIG LIFT 250A FLUX PM-IMGT-250M Powermat, фото 2
Зварювальний апарат MIGOMAT MIG MMA TIG LIFT 250A FLUX PM-IMGT-250M Powermat, фото 3
 • Зварювальний апарат MIGOMAT MIG MMA TIG LIFT 250A FLUX PM-IMGT-250M Powermat, фото 2
 • Зварювальний апарат MIGOMAT MIG MMA TIG LIFT 250A FLUX PM-IMGT-250M Powermat, фото 3
 • Зварювальний апарат MIGOMAT MIG MMA TIG LIFT 250A FLUX PM-IMGT-250M Powermat, фото 4
 • Зварювальний апарат MIGOMAT MIG MMA TIG LIFT 250A FLUX PM-IMGT-250M Powermat, фото 5
 • Зварювальний апарат MIGOMAT MIG MMA TIG LIFT 250A FLUX PM-IMGT-250M Powermat, фото 6

Зварювальний апарат MIGOMAT MIG MMA TIG LIFT 250A FLUX PM-IMGT-250M Powermat

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Зварювальний апарат MIGOMAT MIG MMA TIG LIFT 250A FLUX PM-IMGT-250M Powermat

ЩО ТАКЕ ІНВЕРТОРНИЙ МІГОМАТ ПМ-ІМГТ-250М?
Зварювальний напівавтомат POWERMAT PM-IMGT-250M має дуже широкий спектр застосування. Він забезпечує ефективне зварювання різних груп матеріалів у широкому діапазоні товщин. IGBT-транзистори, що використовуються, благотворно впливають на зниження споживання електроенергії, велику стійкість до перешкод і перепадів напруги, а також хороші характеристики дуги.

Панель керування тепер стала ще простішою у використанні, і оператор має швидкий доступ до всіх функцій. Це позитивно впливає на ергономіку та ефективність роботи на підприємстві.

Електроніка пристрою заснована на IGBT- транзисторах   , що поєднують переваги двох типів транзисторів, простоту управління польових транзисторів та високу напругу пробою, а також швидкість перемикання біполярних транзисторів. Зварювальний струм дуже стабільний, що гарантує ідеальне зварювання. Завдяки технології IGBT пристрій легше і енергоефективніше.

Модель  ПМ-ІМГТ-250М є зварювальний автомат, конструкція якого заснована на ефективних IGBT-транзисторах. Він оснащений 2 чіткими ЖК-дисплеями, на яких відображається поточний зварювальний струм, встановлений за допомогою ручок, одна з яких також є кнопкою вибору функції. Migomat оснащений вентилятором, що охолоджує, електронними системами та іншими компонентами, а також термодатчиком, що захищає пристрій від перегріву.

ПРОДУКТИВНІСТЬ І МОЖЛИВОСТІ

ВИСОКА ЕФЕКТИВНІСТЬ І ЕФЕКТИВНЕ ОХОЛОДЖЕННЯ
Завдяки використанню транзисторної технології IGBT ККД пристрою становить цілих 60%.

Повністю автоматичне подання дроту.

ВБУДОВАНІ ФУНКЦІЇ, ЩО СПРОЩУЮТЬ ВАШУ РОБОТУ
ГАРЯЧИЙ СТАРТ (автоматичний), широко відомий як гарячий старт, дозволяє тимчасово збільшити зварювальний струм вище значення, встановленого зварником. HOT START працює при запаленні дуги та призначений для запобігання прилипанню електрода до матеріалу. Це чудова допомога при розпалюванні електрода.
ANTI STICK (автоматично) відключає/мінімізує зварювальну напругу і струм у разі короткого замикання між електродом і матеріалом, що зварюється. ANTI STICK дозволяє зварювальнику легше знімати електрод.
ARC FORCE (автоматичний) стабілізує дугу незалежно від її довжини. Зменшення значень функції призводить до м'якої дуги та меншої глибини проплавлення, а збільшення значень функції – до глибшого проплавлення та можливості зварювання короткою дугою. При максимальному значенні функції ARC FORCE можна втиснути електрод у ванну розплавленого металу та пропалити наскрізь матеріал.
НАЛАШТУВАННЯ ПРИСТРОЇ
Напруга зварювальної дуги:

Це впливає на стабільність дуги та кількість бризок рідкого металу. Зварювання слід проводити короткою (короткозамикаючою) дугою. Занадто висока напруга дуги призводить до менш стабільної дуги, зниження частоти короткого замикання та збільшення кількості бризок. При постійному зварювальному струмі та постійній швидкості подачі електродного дроту величина напруги впливає на довжину дуги та форму зварного шва. Зменшення напруги вкорочує зварювальну дугу, а збільшення подовжує дугу. І навпаки, зміна довжини дуги супроводжується зміною напруги зварювальної дуги. Надмірне подовження або скорочення зварювальної дуги може стати причиною нестабільного світіння дуги та утворення зварювальних дефектів у зварному шві.

Зварювальний струм:

Це залежить від встановленої напруги, діаметра та швидкості подачі дроту. Величину зварювального струму вибирають насамперед залежно від товщини та хімічного складу основного матеріалу, кількості валиків, положення зварювання та швидкості.

ТЕХНОЛОГІЇ ТА МОЖЛИВОСТІ СИНЕРГІЇ

ДОДАТКОВИЙ КОМФОРТ І ПЕРЕВАГИ РОБОТИ ЗАБЕЗПЕЧУЮТЬ:

 • Синергетичний режим (CO2 0,8) - функція дозволяє вручну встановлювати параметри зварювання при зварюванні в захисному середовищі вуглекислого газу FeC/Co2.
 • Синергетичний режим (MIX 0.8) - функція дозволяє вручну встановлювати параметри зварювання при зварюванні в щиті FeC/ArCo2E308 Ar98.
 • Немає необхідності використовувати захисні гази завдяки функції FLUX - зручно при використанні самозахисних проводів
 • Вибір параметрів автоматичного зварювання залежно від типу газу, без захисного газу
 • Функція FLUX – при зварюванні самозахисним дротом E308 Ar98.

СИСТЕМА ПОДАЧІ ДРІТА
Двороликовий податчик забезпечує точну подачу зварювального дроту, виключаючи його прослизання.

МОБІЛЬНІСТЬ ПРИСТРОЇ
Легка конструкція із стійкою алюмінієвою ручкою дозволяє легко переміщати весь пристрій.

МОЖЛИВОСТІ ЗВАРЮВАННЯ АПАРАТОМ ПМ-ІМГТ-250М
ЗВАРЮВАННЯ МІГ/МАГ
Зварювання MIG/MAG — один із найбільш широко використовуваних зварювальних процесів. Але що насправді стоїть за цим? Все залежить від вибору відповідних захисних газів та присадок, аж до властивостей різних типів зварювальних дуг.

Зварювання MIG/MAG також відоме як дугове зварювання металом.

ДЕ ВИКОРИСТОВУЄТЬСЯ ЦЕЙ МЕТОД ЗВАРЮВАННЯ?
 • висока ефективність плавлення,
 • немає швидкісної траси,
 • легке розпалювання зварювальної дуги,
 • гарна придатність для механізованого та автоматизованого зварювання,
 • висока швидкість зварювання при високій якості зварного шва,
 • хороша придатність для використання у вимушених та складних позиціях,
 • низькі витрати на сполучні.

ЗВАРЮВАННЯ ММА
Дугове зварювання покритим електродом також називається методом ММА (ручне дугове зварювання) і є найстарішим та універсальним методом дугового зварювання.

У методі ММА використовується покритий електрод, який складається з металевого осердя, покритого пресованим покриттям. Між кінцем електрода і матеріалом, що зварюється, виникає електрична дуга. Дуга запалюється контактним шляхом при торканні кінця електрода до матеріалу, що зварюється. Електрод плавиться і краплі розплавленого електродного металу переносяться через дугу в розплавлену ванну металу, що зварюється, утворюючи після охолодження зварний шов. Зварювальник переміщає електрод у міру його приплавлення до об'єкта, що зварюється так, щоб підтримувати постійну довжину дуги, і одночасно переміщає його плавиться кінець вздовж лінії зварювання. Електродне покриття, що Плавиться, виділяє гази, що захищають рідкий метал від впливу атмосфери, а потім твердне і утворює на поверхні ванни шлак, що захищає метал шва від впливу навколишнього середовища. Після видалення електрода від заготівлі електрична дуга припиняється та процес зварювання переривається. Після укладання одного борту шлак необхідно видалити механічним способом.

Основна відмінність від інших способів зварювання полягає в тому, що при методі ММА електрод укорочений. При методах TIG і MIG/MAG довжина електрода залишається незмінною, а відстань між ручкою і постійним елементом, що зварюється. У методі ММА підтримки постійної відстані між електродом і зварювальної ванної електродотримач необхідно постійно переміщати у бік зварюваного елемента, отже, навички зварювальника грають особливу роль.

 
 
TIG-СВАРКА

TIG-зварювання - спосіб, що дозволяє отримати зварні шви найвищої якості. Зварювальна дуга горить між неплавким жаростійким вольфрамовим електродом і заготовкою. Інертний газ, що дав назву методу, створює безкисневу атмосферу та запобігає хімічним реакціям у рідкій зварювальній ванні. В результаті шви стають гладкими, рівними і без пір. Сполучне подається вручну або за допомогою механізму подачі дроту.

TIG-зварювання можливе для всіх металів, що зварюються. Найбільша сфера застосування – нержавіючі сталі та кольорові метали, такі як алюміній, мідь та латунь. TIG в основному використовується для створення кореневого проходу зварного шва, оскільки зварні шви чисті і не містять пір і, отже, добре витримують динамічні навантаження.

Вбудований 3,3-дюймовий турбовентилятор.
Завдяки масивному вентилятору на підшипниках машина дуже швидко охолоне у разі теплового навантаження.

УСТАТКУВАННЯ
 • тримач маси (-):  187 см
 • Тримач електрода ММА (+): 123 см
 • Ручка EURO MIG/MAG: 300 см
 • контактний наконечник: 1x 0,8 [мм]
 • роликовий (двосторонній) підтримуючий дріт: 0,8 мм і 1,0 мм; Тип U
 • Зварювальна маска
 • пензель молотком
 • керівництво користувача польською мовою

ТЕХНІЧНІ ДАНІ

 • модель: ПМ-ІМГТ-250М
 • харчування:  230 В/50 Гц
 • Споживана потужність MIG/MAG: 6,6 кВА
 • Потужність TIG: 5 кВА
 • Споживана потужність ММА: 6,5 кВА
 • методи зварювання: MIG-MAG/FLUX/MMA/LIFT-TIG
 • Діапазон зварювального струму MIG-MAG: 40–250 [А]
 • Діапазон зварювального струму ММА: 40–220 [А]
 • Діапазон зварювального струму TIG: 15–220 [А]
 • робочий цикл зварювального струму 100%: (MIG-MAG - 193A)
 • робочий цикл зварювального струму 60%: (MIG-MAG - 250 А)
 • Робочий цикл зварювального струму 100%: (ММА – 174 А)
 • робочий цикл зварювального струму 60%: (ММА - 250 А)
 • робочий цикл зварювального струму 100%: (TIG-LIFT - 193 А)
 • робочий цикл зварювального струму 60%: (TIG-LIFT - 250 А)
 • діаметри дроту, що підтримуються: 0,6/0,8/0,9/1,0 [мм]
 • діаметр електродів, що підтримується: 1,6–5 мм.
 • режими роботи: напівавтоматичний/ручний
 • підтримувані котушки дроту: максимум до 5 кг
 • клас ізоляції: F
 • захист мережі: 25 А (MIG), 32 А (MMA), 25 А (TIG)
 • рівень захисту: IP21S
 • розміри:   45 х 18 х 33 [см] (довжина/ширина/висота)
 • вага нетто: 7,6 кг

 

 

Основні
ВиробникPowermat
Країна виробникКитай
Вага7.6 кг
Напруга живлення220 В
Частота струму50 Гц
 • Ціна: 14 037,84 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner