Продавець Інтернет-магазин якісних інструментів ''VERFO'' розвиває свій бізнес на Prom.ua 6 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
1075 відгуків
Найкращі ціни на масляні обігрівачі! ГУРТ та РОЗДРіБ!!!КУПИТИ ТУТ
+380 (67) 808-17-52
+380 (50) 751-00-08
вул. Луцька 8, Нововолинськ, Україна
Verfo - Ваш гіпермаркет товарів для дому, саду, автосервісу, промисловості, будівництва.
Залишити відгук
-3%
Зварювальний апарат MIGOMAT MIG MAG MMA TIG 220A Synergy FLUX PM-IMGTS-220L Powermat, фото 2
Зварювальний апарат MIGOMAT MIG MAG MMA TIG 220A Synergy FLUX PM-IMGTS-220L Powermat, фото 3
Зварювальний апарат MIGOMAT MIG MAG MMA TIG 220A Synergy FLUX PM-IMGTS-220L Powermat, фото 2
Зварювальний апарат MIGOMAT MIG MAG MMA TIG 220A Synergy FLUX PM-IMGTS-220L Powermat, фото 2
Зварювальний апарат MIGOMAT MIG MAG MMA TIG 220A Synergy FLUX PM-IMGTS-220L Powermat, фото 3
 • Зварювальний апарат MIGOMAT MIG MAG MMA TIG 220A Synergy FLUX PM-IMGTS-220L Powermat, фото 2
 • Зварювальний апарат MIGOMAT MIG MAG MMA TIG 220A Synergy FLUX PM-IMGTS-220L Powermat, фото 3
 • Зварювальний апарат MIGOMAT MIG MAG MMA TIG 220A Synergy FLUX PM-IMGTS-220L Powermat, фото 4
 • Зварювальний апарат MIGOMAT MIG MAG MMA TIG 220A Synergy FLUX PM-IMGTS-220L Powermat, фото 5
 • Зварювальний апарат MIGOMAT MIG MAG MMA TIG 220A Synergy FLUX PM-IMGTS-220L Powermat, фото 6

Зварювальний апарат MIGOMAT MIG MAG MMA TIG 220A Synergy FLUX PM-IMGTS-220L Powermat

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Зварювальний апарат MIGOMAT MIG MAG MMA TIG 220A Synergy FLUX PM-IMGTS-220L Powermat

ЩО ТАКЕ ІНВЕРТОРНИЙ МІГОМАТ PM-IMGTS-220L?
Зварювальний напівавтомат POWERMAT PM-IMGTS-220L має дуже широкий спектр застосування. Він забезпечує ефективне зварювання різних груп матеріалів у широкому діапазоні товщин. IGBT-транзистори, що використовуються, благотворно впливають на зниження споживання електроенергії, велику стійкість до перешкод і перепадів напруги, а також хороші характеристики дуги.

Панель керування тепер стала ще простішою у використанні, і оператор має швидкий доступ до всіх функцій. Це позитивно впливає на ергономіку та ефективність роботи на підприємстві.

Апарат має функцію синергетичного зварювання, завдяки якій можна отримати зварний шов найвищої якості при зварюванні всіх матеріалів, що зварюються – особливо нержавіючої сталі та алюмінію.

Електроніка пристрою заснована на IGBT- транзисторах   , що поєднують переваги двох типів транзисторів, простоту управління польових транзисторів та високу напругу пробою, а також швидкість перемикання біполярних транзисторів. Зварювальний струм дуже стабільний, що гарантує ідеальне зварювання. Завдяки технології IGBT пристрій легше і енергоефективніше.

Модель  ПМ-ІМГТС-220Л є зварювальний автомат, конструкція якого заснована на ефективних IGBT-транзисторах. Він оснащений 2 чіткими ЖК-дисплеями, на яких відображається поточний зварювальний струм, встановлений за допомогою ручок, одна з яких також є кнопкою вибору функції. Migomat оснащений вентилятором, що охолоджує, електронними системами та іншими компонентами, а також термодатчиком, що захищає пристрій від перегріву.

ПРОДУКТИВНІСТЬ І МОЖЛИВОСТІ

ВИСОКА ЕФЕКТИВНІСТЬ І ЕФЕКТИВНЕ ОХОЛОДЖЕННЯ
Завдяки використанню транзисторної технології IGBT ККД пристрою становить цілих 60%.

Повністю автоматичне подання дроту.

ВБУДОВАНІ ФУНКЦІЇ, ЩО СПРОЩУЮТЬ ВАШУ РОБОТУ

 • ГАРЯЧИЙ СТАРТ (автоматичний), широко відомий як гарячий старт, дозволяє тимчасово збільшити зварювальний струм вище значення, встановленого зварником. HOT START працює при запаленні дуги та призначений для запобігання прилипанню електрода до матеріалу. Це чудова допомога при розпалюванні електрода.
 • ANTI STICK (автоматично) відключає/мінімізує зварювальну напругу і струм у разі короткого замикання між електродом і матеріалом, що зварюється. ANTI STICK дозволяє зварювальнику легше знімати електрод.
 • ARC FORCE (0–10) стабілізує дугу незалежно від її довжини. Зменшення значень функції призводить до м'якої дуги та меншої глибини проплавлення, а збільшення значень функції – до глибшого проплавлення та можливості зварювання короткою дугою. При максимальному значенні функції ARC FORCE можна втиснути електрод у ванну розплавленого металу та пропалити наскрізь матеріал.
 • VRD (ВКЛ/ВИМК) Ця функція знижує вихідну напругу приблизно до 20 В у розрядженому стані до безпечного рівня, виключаючи ризик ураження електричним струмом.

ТЕХНОЛОГІЇ ТА МОЖЛИВОСТІ СИНЕРГІЇ
ДОДАТКОВИЙ КОМФОРТ І ПЕРЕВАГИ РОБОТИ ЗАБЕЗПЕЧУЮТЬ:

 • Ручний режим (MIG) - функція дозволяє вручну встановлювати параметри зварювання при зварюванні в середовищі вуглекислого газу FeC/Co2 або в середовищі FeC/ArCo2E308 Ar98.
 • Синергетичний режим (SYN MIG) - функція, що дозволяє налаштувати автоматичний вибір параметрів.
 • Немає необхідності використовувати захисні гази завдяки функції FLUX - зручно при використанні самозахисних проводів
 • Ручний вибір товщини дроту за відповідними параметрами та автоматичними діапазонами
 • Ручний вибір управління зварюванням (двотактний – 2Т/чотиритактний – 4Т)
 • Вибір параметрів автоматичного зварювання для типу газу, відсутності захисного газу та зварювання алюмінію.
 • Функція FLUX – при зварюванні самозахисним дротом E308 Ar98.
 • Регулювання індуктивності (-10 - (+10)) дозволяє оптимізувати характеристики дуги в залежності від товщини зварюваного листа, способів і умов зварювання. зменшення
СИСТЕМА ПОДАЧІ ДРІТА

Двороликовий податчик забезпечує точну подачу зварювального дроту, виключаючи його прослизання.

МОБІЛЬНІСТЬ ПРИСТРОЇ
Легка конструкція із стійкою алюмінієвою ручкою дозволяє легко переміщати весь пристрій.

МОЖЛИВОСТІ ЗВАРЮВАННЯ АПАРАТОМ ПМ-ІМГТ-250М
ЗВАРЮВАННЯ МІГ/МАГ

Зварювання MIG/MAG — один із найбільш широко використовуваних зварювальних процесів. Але що насправді стоїть за цим? Все залежить від вибору відповідних захисних газів та присадок, аж до властивостей різних типів зварювальних дуг.

Зварювання MIG/MAG також відоме як дугове зварювання металом.

ДЕ ВИКОРИСТОВУЄТЬСЯ ЦЕЙ МЕТОД ЗВАРЮВАННЯ?
Зварювальні процеси MIG/MAG можна використовувати надзвичайно універсально. Вони використовуються, зокрема, у металообробній промисловості, при будівництві сталевих конструкцій та резервуарів, у суднобудуванні та автомобільній промисловості. Процеси MIG/MAG дозволяють зварювати елементи з різних матеріалів, різної товщини та геометрії. Зварювання MIG особливо підходить для кольорових металів: алюмінію, магнію, міді та титану. Метод MAG в основному застосовується для зварювання нелегованих, низьколегованих та високолегованих сталей.

ПЕРЕВАГИ ЗВАРЮВАННЯ MIG/MAG:
 • висока ефективність плавлення,
 • немає швидкісної траси,
 • легке розпалювання зварювальної дуги,
 • гарна придатність для механізованого та автоматизованого зварювання,
 • висока швидкість зварювання при високій якості зварного шва,
 • хороша придатність для використання у вимушених та складних позиціях,
 • низькі витрати на сполучні.

ЗВАРЮВАННЯ ММА
Дугове зварювання покритим електродом також називається методом ММА (ручне дугове зварювання) і є найстарішим та універсальним методом дугового зварювання.

У методі ММА використовується покритий електрод, який складається з металевого осердя, покритого пресованим покриттям. Між кінцем електрода і матеріалом, що зварюється, виникає електрична дуга. Дуга запалюється контактним шляхом при торканні кінця електрода до матеріалу, що зварюється. Електрод плавиться і краплі розплавленого електродного металу переносяться через дугу в розплавлену ванну металу, що зварюється, утворюючи після охолодження зварний шов. Зварювальник переміщає електрод у міру його приплавлення до об'єкта, що зварюється так, щоб підтримувати постійну довжину дуги, і одночасно переміщає його плавиться кінець вздовж лінії зварювання. Електродне покриття, що Плавиться, виділяє гази, що захищають рідкий метал від впливу атмосфери, а потім твердне і утворює на поверхні ванни шлак, що захищає метал шва від впливу навколишнього середовища. Після видалення електрода від заготівлі електрична дуга припиняється та процес зварювання переривається. Після укладання одного борту шлак необхідно видалити механічним способом.

Основна відмінність від інших способів зварювання полягає в тому, що при методі ММА електрод укорочений. При методах TIG і MIG/MAG довжина електрода залишається незмінною, а відстань між ручкою і постійним елементом, що зварюється. У методі ММА підтримки постійної відстані між електродом і зварювальної ванної електродотримач необхідно постійно переміщати у бік зварюваного елемента, отже, навички зварювальника грають особливу роль.

 
 
TIG-СВАРКА

TIG-зварювання - спосіб, що дозволяє отримати зварні шви найвищої якості. Зварювальна дуга горить між неплавким жаростійким вольфрамовим електродом і заготовкою. Інертний газ, що дав назву методу, створює безкисневу атмосферу та запобігає хімічним реакціям у рідкій зварювальній ванні. В результаті шви стають гладкими, рівними і без пір. Сполучне подається вручну або за допомогою механізму подачі дроту.

TIG-зварювання можливе для всіх металів, що зварюються. Найбільша сфера застосування – нержавіючі сталі та кольорові метали, такі як алюміній, мідь та латунь. TIG в основному використовується для створення кореневого проходу зварного шва, оскільки зварні шви чисті і не містять пір і, отже, добре витримують динамічні навантаження.

Вбудований 3,3-дюймовий турбовентилятор.
Завдяки масивному вентилятору на підшипниках машина дуже швидко охолоне у разі теплового навантаження.

УСТАТКУВАННЯ
 • тримач маси (-):  205 см
 • Електродотримач ММА (+): 210 см / діаметр штекера 13 мм 35-50
 • Рукоятка EURO MIG/MAG: 295 см
 • контактний наконечник: 1x 0,8 [мм]
 • роликовий (двосторонній) підтримуючий дріт: 0,8 мм і 1,0 мм; Тип U
 • Зварювальна маска
 • пензель молотком
 • керівництво користувача польською та англійською мовами

ТЕХНІЧНІ ДАНІ

 • модель:  ПМ-ІМГТС-220Л
 • харчування:  230 В/50 Гц
 • Споживана потужність MIG/MAG: 6 кВА
 • Споживана потужність TIG: 5,8 кВА
 • Споживана потужність ММА: 5,8 кВА
 • методи зварювання: MIG-MAG FLUX/MMA/LIFT-TIG
 • Діапазон зварювального струму MIG-MAG: 30–220 [А] (залежно від товщини дроту) (10–26,5 В)
 • Діапазон зварювального струму SYN-MIG: 30–220 [А] (залежно від товщини дроту)
 • Діапазон зварювального струму ММА: 25–220 [А]
 • Діапазон зварювального струму TIG: 15–220 [А]
 • робочий цикл зварювального струму 100%: (MIG-MAG - 170А)
 • робочий цикл зварювального струму 60%: (MIG-MAG - 220 А)
 • Робочий цикл зварювального струму 100%: (ММА – 170 А)
 • робочий цикл зварювального струму 60%: (ММА - 220 А)
 • робочий цикл зварювального струму 100%: (TIG-LIFT - 170 А)
 • робочий цикл зварювального струму 60 %: (TIG-LIFT - 220 А)
 • діаметри дроту, що підтримуються: 0,6/0,8/0,9/1,0 [мм]
 • діаметр електродів, що підтримується: 1,6–5 мм.
 • Зварювальна напруга MIG-MAG: 15–26,5 [В]
 • режими роботи:  ручний/напівавтоматичний/синергетичний
 • підтримувані котушки дроту: максимум до 5 кг
 • клас ізоляції: F
 • захист мережі: 25 А (MIG), 32 А (MMA), 25 А (TIG)
 • рівень захисту: IP21S
 • розміри: 41 х 19 х 29 [см] (довжина/ширина/висота)
 • вага нетто: 7,5 кг

 

 

Основні
ВиробникPowermat
Країна виробникКитай
Вага7.5 кг
Напруга живлення220 В
Частота струму50 Гц
 • Ціна: 12 760,35 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner