




Диспенсер для пива Bomann BZ 6029 CB
Диспенсер для пива Bomann BZ 6029 CB
У спекотні дні після роботи келих охолодженого пива часто є бажаним елементом, що приносить перепочинок і розслаблення

Ви можете насолоджуватися цим бурштиновим напоєм уже зараз. Просто встановіть стандартну 5-літрову бочку, виставте тиск і температуру та наливайте стільки, скільки захочете. Установка проста і невимоглива. Для дозатора можна використовувати бочки з вбудованим CO2 або без нього - тоді тиск створюватиметься за рахунок змінних картриджів CO2. Відмовившись від купівлі пива в пляшках або банках, ви підтримуєте екологію і знижуєте забруднення навколишнього середовища. Розливник також дає вам можливість випити за один раз стільки, скільки захочете: трохи або більше - не витрачаючи невипиту кількість.
Диспенсер ідеально підходить для домашніх вечірок, особливо на природі. Завдяки йому ви не тільки підвищите престиж вечірки і підтримаєте порядок, а й збережете 100% гігієну, адже розлив пива відбувається, не торкаючись чужого кухля, що в наш час вкрай важливо.

Найважливіші особливості диспенсера для пива Bomann BZ 6029 CB:
- Диспенсер для пива виготовлений із неіржавкої сталі й оснащений картриджною системою CO₂.
- Підходить для всіх стандартних 5-літрових кег, а також 5-літрових кег Heineken
- (з вбудованим CO₂).
- Висока продуктивність і приємна альтернатива набридливому переключенню передач.
- Ідеально підходить для приватного використання, наприклад, для невеликих вечірок вдома, в саду або на терасі.
- Регулювання тиску, що забезпечує потрібну кількість піни - насолоджуйтеся пивом, як у таверні.
- Світлодіодний дисплей для зручного регулювання температури/охолодження в діапазоні від 2°C до 12°C.
- Просте встановлення бочок - готовність до використання за лічені хвилини.
- Знімну решітку для крапель із неіржавкої сталі та піддон для збирання крапель легко чистити, оскільки вони знімні.
- Зручний у використанні та легко чиститься.

Аксесуари в комплекті: 3 картриджі CO₂, набір для чищення, мітчик, адаптер для бочок Heineken, універсальний адаптер.
220-240 В, 50 Гц, 65 Вт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bomann |
| Матеріал | Метал |
| Об`єм | 5 мл |
| Призначення | Універсальне |
| Назва | Диспенсер для пива Bomann BZ 6029 CB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 6 |
| Висота | 475 |
| Довжина | 275 |
| Кількість кранів | 1 |
| Максимальна потужність печі | 65 Вт |
| Номінальна споживана потужність | 65 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Стан | Нове |
| Сфера використання | Fast-food, HoReCa, Торгові магазини, Туризм, Вулична торгівля |
| Тип обладнання за мобільністю | Пересувний |
| Тип керування | Механічний |
| Тип встановлення обладнання | Настільний |
| Функціональне призначення | Для пива |
| Колір корпусу | Сірий |
| Ширина | 495 |
- Ціна: 10 517 ₴







