




Гідрофорний насос 1100 Вт Geko G81501
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гідрофорний насос 1100 Вт Geko G81501

Самовсмоктувальний насос серії JS призначений для перекачування чистої води, може використовуватися для підйому води з колодязів, ставків тощо, також може використовуватися для поливу садів, фруктових садів, а також для подачі води в будинок.
- Потужний двигун потужністю 1100 Вт з мідною обмоткою.
- Призначений для чистої холодної води
- Продуктивність до 60 л/хв
- Температура рідини до +40°C

Характеристики:
- Потужність двигуна: 1100 Вт
- Макс. висота підйому: 9 м
- Макс. відстань розвантаження: 45 м
- Витрата: до 60 л/хв.
- Швидкість холостого ходу: 3450 об/хв.
- Тип з'єднання шланга: Тонкий 30
- Вхід/вихід: 1"/1"
- Макс. Температура навколишнього середовища: +40°C
- Охолодження: зовнішня вентиляція.
- Корпус насоса: нержавіюча сталь
- Обмотка двигуна: мідний дріт
- Корпус двигуна: алюміній
- Ступінь захисту: IP44.
- Клас ізоляції: B
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Geko |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 8.15 кг |
| Вид насоса | Колодязний |
| Глибина до дзеркала води | 9 м |
| Максимальний напір | 45 м |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 1100 Вт |
| Спосіб установки насоса | Поверхневий |
| Стан | Новий |
| Частота | 50 Гц |
| Якість води | Чистий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Діаметр роз'єму з'єднання | 1 дюйм |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Конструктивні особливості | |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
- Ціна: 3 706,12 ₴


