РОЗПРОДАЖ


Поштова скринька для приватного будинку Damech 2792
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Поштова скринька для приватного будинку Damech 2792
Декоративна поштова скринька формату В6 зі скошеним дахом зі штатним замком і трубкою. Коробка для кріплення на перегородку (дверь, паркан, стіна тощо).
Параметри:
- Розмір (ВхШхГ): 37,5х23х7 см
- Розмір кришки (ВхГ): 2,1 х13, 1 см
- Формат аркуша: B6
- Вага: 1300 г
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Damech |
| Країна виробник | Польща |
| Кількість загальних дверей | 1 шт. |
| Кількість секцій | 1 шт. |
| Матеріал виготовлення корпусу | Сталь |
| Матеріал виготовлення фасаду | сталь |
| Можливість експлуатації на відкритому повітрі | Так |
| Наявність замку | Так |
| Тип поштової скриньки | індивідуальний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.3 кг |
| Висота | 375 мм |
| Глибина | 70 мм |
| Ширина | 230 мм |
- Ціна: 1 119 ₴


