




Стілець на балкон коричневий Bali Mono Keter
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стілець на балкон пластиковий коричневий Bali Mono Keter
Додайте елегантності своєму саду за допомогою садового крісла Bali Mono Brown від Keter. Виготовлене з стійкого до погодних умов пластику, крісло зберігає насичений колір і текстуру незалежно від погоди. Стильний візерунок, що нагадує ротанг, надає йому розкішний вигляд, а конструкція "моноблок" забезпечує виняткову міцність. Антиковзкі ніжки гарантують стабільність на мокрих поверхнях. Крім того, можливість штабелювання полегшує зберігання, що робить це крісло ідеальним вибором для будь-якого саду чи тераси. Оберіть крісло Bali Mono Brown - Keter і насолоджуйтесь комфортом та елегантністю у своєму саду!

Розміри
- Ширина - 55 см
- Глибина - 58 см
- Висота - 83 см
- Максимальне навантаження - 110 кг

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Keter |
| Країна виробник | Італія |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 830 мм |
| Глибина стільця | 580 мм |
| Колір | Коричневий |
| Максимально допустиме навантаження | 110 кг |
| Матеріал каркасу (опор) | Пластик |
| Матеріал сидіння | Пластик |
| Матеріал спинки | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою і підлокітниками |
| Ширина стільця | 550 мм |
| Назва | Стілець на балкон коричневий Bali Mono Keter |
- Ціна: 2 059,18 ₴


