




Настільна дриль 1600ВТ KD511
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Настільна дриль 1600ВТ KD511
Артикул: KD511
Стан: Новий товар
Виробник: Kraft&Dele
Потужність: 1600 Вт
Голова: 16 мм
Подача: 50 мм

ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Модель | KD511 |
| Тип пристрою | Настільна дриль |
| Потужність | 1600 Вт |
| Джерело живлення | 230 В / 50 Гц |
| Швидкість обертання | 580-2650 об/хв |
| Подача | 50 мм |
| Голова | 16 мм |
Склад набору:
1. Настільна дриль KD511
2. Інструкція Польською
3. Оригінальна упаковка
4. Гарантія 12 місяців
ОПИС:
Настільна дриль KD511 від KraftDele потужністю 1600 Вт.
Висока потужність двигуна і мала вага роблять пристрій ідеальним як для домашніх любителів, так і для професіоналів.
ОСОБЛИВОСТІ:
- Висока потужність 1600 Вт
- Мала вага
- Сертифікат відповідності








| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kraft Dele |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість обертів холостого ходу | 2650 об/хв |
| Споживана потужність | 1.6 кВт |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Вертикально-свердлильний |
| Загальні параметри | |
| Вага | 13.8 кг |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 230 В |
| Частота | 50 GHz |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість в упаковці | 1 шт |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
- Ціна: 5 072 ₴


